بارسلونا 4 – ساراگوسا صفر

تیم فوتبال بارسلونا در آغاز هفته سیزدهم رقابتهای لالیگا موفق شد با چهار گل میهمان خود ساراگوسا را شکست دهد.

در این بازی که در حضور نزدیک به 80 هزار تماشاگر ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد بارسا در هر نیمه دو گل وارد دروازه میهمان خود کرد.

چهار گل آبی و اناری ها را در این بازی چهار بازیکن متفاوت به ثمر رساندند. در دقیقه 18 بازی جرارد پیکه مدافع بارسا روی ضربه ایستگاهی که چابی روی دروازه ساراگوسا ارسال کرد دروازه این تیم را باز کرد.

در فاصله دو دقیقه مانده به پایان نیمه نخست بازی مسی موفق شد دومین گل بارسا را در این بازی به ثمر برساند. چابی باز هم در پایه گذار گل آبی و اناری ها بود و با یک پاس دیدنی مسی را در موقعیت گل قرار داد و این ستاره آرژانتینی هم دروازه حریف را باز کرد.

نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید اما در نیمه دوم و در دقیقه 53 بازی بود که کارلس پویول کاپیتان بارسا موفق شد سومین گل این تیم را به ثمر برساند تا شاگردان پپ گواردیولا بار دیگر در آستانه یک پیروزی پر گل قرار بگیرند.

داوید ویا ملی پوش بارسا که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود در دقیقه 74 با یک ضربه سر زیبا گل چهارم تیمش را به ثمر رساند تا در نهایت شاگردان پپ گواردیولا با نتیجه چهار بر صفر به پیروزی برسند.

بارسا با این پیروزی همانند رئال مادرید 28 امتیازی شد. این در حالی است که دیدار رئال مادرید مقابل والنسیا هم اکنون در ورزشگاه مستایا در حال برگزاری است.

شاگردان خاویر آگیره نیز با این شکست 10 امتیازی باقی مانده و اکنون با 12 بازی در رده شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

پیش از این بازی نیز ویارئال در زمین خود موفق شد با تک گل دقیقه 20 برخا والرو رئال بتیس را از پیش رو بردارد.

/ 3 نظر / 39 بازدید
امین

بارسا خدای دوستت دارم

امین

بارسا خدای دوستت دارم

سید علیرضا رئیسی

با سلام و عرض ادب و احترام مطالب جالبی دارید دل انگیز و سازنده است مثل یک شمع نصفه می سوزم زندگی را که دود خواهم کرد تو به قله رسیده ای اما من به دره صعود خواهم کرد! از جنونت به شعر می چسبم در خودم ذره ذره می میرم بی تو اثبات می کنم خود را حکم ها را به فرض می گیرم! درد را می کشم در آغوشم مثل سیگار های در جیبم می خورم زخم بغض هایم را از تو و مارهای در جیبم تیر یادت به مغز من خورد و در سرم خاطرت قدم می زد یاد تو مثل تلخی دارو باز حال مرا به هم می زد قرص هایم یکی یکی من را خودکشی می کنند و می میرم روی یک تخت خواب خواب آلود بی تو در انتظار آژیرم این دسته [گل] هم برای شما سید علیرضا رئیسی گرگانی