مارادونا: دوست دارم بارسلونا قهرمان شود

به نقل از آس اسپانیا، دیه گو آرماندو مارادونا گفت: نه به این خاطر که روزی بازیکن بارسلونا بودم بلکه به خاطر فوتبال و حفظ هیجان و اعتبار آن معتقدم که بارسلونا باید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.
وی افزود: امسال، سال بارسلونا است و بهتر است در هر 3 جام حذفی، لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شود.
مارادونا در مورد بازی بارسلونا برابر چلسی عنوان کرد: وقتی اینیستا گل زد از شدت خوشحالی فریاد کشیدم و به یاد روزهایی افتادم که در لباس بارسلونا تا آخرین لحظه بازی می کردم، می دویدم و هرگز ناامید نمی شدم. امیدوارم بارسلونا به آنچه که استحقاقش را دارد برسد.
دیدار بارسا و منچستر 6 خرداد در ورزشگاه المپیک رم برگزار می شود.

/ 1 نظر / 16 بازدید
جمعیت امام علی(ع)

تجربه نشان داده است كه پس از شكست هاى بزرگ ملى در عرصه ورزش هاى محبوبى چون كشتى و فوتبال ، فشارهاى عصبى ناشى از معضلات حاد اجتماعى ، تشديد شده و تاثير خود را در رفتارهاى عمومى افراد بيش از پيش عيان مى سازد .با توجه به وضعيت ايران در جدول مسابقات انتخابى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى ، به نظر مى رسد در كنار حمايت هاى گوناگونى كه از تيم صورت مى گيرد ، در شرايط فعلى تيم ملى به شدت نيازمند حمايتى معنوى با كاركرد اجتماعى گسترده مى باشد . ما اعضاى جمعيت امداد دانشجويى - مردمى امام على (ع) قصد دارند با برنامه اى مدون و با رويكردى علمى و روانشناسانه ، ارتباطى موثر ميان بى نوايانى كه تمام آرزوهاشان در فوتبال خلاصه مى شود با تيم ملى برقرار نموده و بدين ترتيب حامى معنوى تيم ملى باشند.شايد هيچ كس همه چيزش فوتبال نباشد اما براى كودك محرومى كه در كوچه پس كوچه هاى جنوب شهر يا در جاده هاى خاكى روستاهاى دور افتاده ، روز و شبش را به فوتبال مى گذراند ، فوتبال بخش عمده اى از زندگى است . هنگامى كه ملى پوشان و كادر تيم ملى از نزديك شدت دل بستگى و شيفتگى اين عزيزان را ببينند و باور كنند ، بى شك همتشان در روز مسابقه به اوج مى رسد و ب