جدید ترین اخبار فوتبال

دغدغه خاطر لوییس فیلیپه اسکولاری

دغدغه خاطر لوییس فیلیپه اسکولاری سرمربی پرتغال در مورد دیدار با آلمان بی‌درنگ پس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات یورو ‪ ۲۰۰۸‬شروع شد.

به گزارش یوفا: اسکولاری ملقب به بیگ فیل پس از پیروزی سه بر یک پرتغال بر جمهوری چک در دیدار گروه یک مسابقات و کسب حداکثر شش امتیاز از دو بازی خود ، با ابراز خوشحالی عملکرد شاگردانش را مورد ستایش قرار داد .

پرتغالی‌ها اکنون در مسیر برخورد با آلمان حریف بالقوه خود در مرحله نیمه نهایی قرار گرفته‌اند و اسکولاری که چهارشنبه شب به عنوان سرمربی جدید باشگاه چلسی معرفی شده وقت را برای اظهار نظر در مورد تیم آلمان هدر نداد .

وی که به همراه برزیل فاتح جام جهانی ‪ ۲۰۰۲‬به بهای شکست آلمان شد گفت : تیم‌های خوب زیادی در این دوره از مسابقات حضور دارند ولی من می توانم به شما بگویم که آلمان بهترین تیم است .

اسکولاری گفت : آنان واقعا خوب بازی می‌کنند و اگر ما به پیشرفت خود ادامه دهیم احتمالا در نیمه نهایی با آنان برخورد خواهیم کرد و باید بازی خود را تقویت کنیم .

با این حال اسکولاری تیم ملی فوتبال پرتغال را که اکنون دکو و رونالدو با تمام قوا در خدمت آن هستند بهترین تیمی دانست که وی با آنها کار کرده است .

   + علی ; ٦:٥۱ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/۳/٢۳
comment نظرات ()